dom na sprzedaż - Oświęcim (gw), Grojec
6 pokoi
160,00 m2
5 437,50 zł/m2
Oświęcim (gw), Grojec
GBI-DS-2362
, dom na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący 160 m² w otoczeniu zieleni – idealny dla rodziny! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z komfortem nowoczesnych rozwiązań – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na ...
870 000 zł
dom na sprzedaż - Sucha Beskidzka
2 pokoje
85,00 m2
2 929,41 zł/m2
Sucha Beskidzka
GBI-DS-2356
, dom na sprzedaż
Do sprzedania widokowa działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym  Sucha Beskidzka | działka 966 m² | ok. 85 m² (z garażem) Na sprzedaż dom do generalnego remontu, położony w widokowej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej, na działce o powierzchni 966 ...
249 000 zł
dom na sprzedaż - Przeciszów, Piotrowice
3 pokoje
138,00 m2
2 536,23 zł/m2
Przeciszów, Piotrowice
GBI-DS-2355
, dom na sprzedaż
Duża działka z domem do własnej aranżacji – Piotrowice k. Zatora Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej miejscowości Piotrowice, zaledwie kilka minut od Zatora. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym domu w cichej okolicy, a jednocześnie cenią sobie ...
350 000 zł
dom na sprzedaż - Oświęcim
6 pokoi
186,00 m2
6 989,25 zł/m2
Oświęcim
GBI-DS-2351
, dom na sprzedaż
Budynek z wieloma możliwościami w centrum Oświęcimia — WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA Na sprzedaż wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Oświęcimiu przy ul. Cichej — w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji miasta.  Nieruchomość ...
1 300 000 zł
dom na sprzedaż - Oświęcim (gw), Zaborze
4 pokoje
150,00 m2
3 313,33 zł/m2
Oświęcim (gw), Zaborze
GBI-DS-2349
, dom na sprzedaż
Na sprzedaż dom z potencjałem – Oświęcim, Zaborze Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 110 m², położony w spokojnej i zielonej części dzielnicy Zaborze w Oświęcimiu. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta, ale jednocześnie z dala ...
497 000 zł
dom na sprzedaż - Oświęcim (gw), Broszkowice
3 pokoje
120,00 m2
3 083,33 zł/m2
Oświęcim (gw), Broszkowice
GBI-DS-2348
, dom na sprzedaż
Dom w cenie dwupokojowego mieszkania! Na sprzedaż przestronny DOM w zabudowie bliźniaczej z własną ścianą (oddzielną konstrukcją) z podpiwniczeniem, garażem, budynkiem gospodarczym i stodołą, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1149 m² w spokojnej i cichej ...
370 000 zł
dom na sprzedaż - Oświęcim, Stare Stawy, Władysława Jagiełły
4 pokoje
230,00 m2
1 908,70 zł/m2
Oświęcim, Stare Stawy, Władysława Jagiełły
KBN-DS-1851
, dom na sprzedaż
Szukasz domu, który wykończysz według własnego gustu, nie tracąc czasu na dojazdy? Ta nieruchomość przy ul. Jagiełły to strzał w dziesiątkę. Na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji przy ul. Jagiełły. Budynek oferuje ogromne możliwości aranżacyjne na 3 poziomach. ...
439 000 zł
dom na sprzedaż - Oświęcim (gw), Włosienica
3 pokoje
115,00 m2
3 043,48 zł/m2
Oświęcim (gw), Włosienica
GBI-DS-2337
, dom na sprzedaż
DOM we WŁOSIENICY przy ul Długiej gm. Oświęcim– pow. 115 m² Działka 30 AR - OKAZJA INWESTYCYJNA   Włosienica – bardzo atrakcyjna lokalizacja z dużym potencjałem inwestycyjnym i przestrzennym. NAJWAŻNIEJSZE Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na dużej ...
350 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem