mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim, Brzezinka
3 pokoje
49,94 m2
8 900,00 zł/m2
Oświęcim, Brzezinka
GBI-MS-2360
, mieszkanie na sprzedaż
Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu . Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego. Garaż podziemny zlokalizowany jest pod bryłą budynku i pełni funkcję bezpiecznego ...
444 466 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim, Błonie
3 pokoje
46,25 m2
8 700,00 zł/m2
Oświęcim, Błonie
GBI-MS-2359
, mieszkanie na sprzedaż
"APARTAMENTY NIDECKIEGO" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego. Na najniższej ...
402 375 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim, Osiedle
3 pokoje
68,87 m2
10 120,52 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MS-2358
, mieszkanie na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie – Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Lokal o powierzchni użytkowej 68,87 m² składa się z trzech ustawnych ...
697 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
2 pokoje
68,00 m2
9 400,00 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2354
, mieszkanie na sprzedaż
Masz dwa auta? Mamy rozwiązanie! Drugie miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie mieszkania – bez dopłat. Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu ...
639 200 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Osiedle
3 pokoje
65,27 m2
30,64 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MW-2353
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików Oświęcimia w okolicach Starostwa Powiatowego, Charakterystyka: ...
2 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
2 pokoje
72,50 m2
4 620,69 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2347
, mieszkanie na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem – atrakcyjna cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,50 m², położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni i możliwości urządzenia wnętrza ...
335 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim, Błonie
3 pokoje
67,52 m2
8 500,00 zł/m2
Oświęcim, Błonie
GBI-MS-2344
, mieszkanie na sprzedaż
573 920 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
3 pokoje
67,52 m2
8 500,00 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2343
, mieszkanie na sprzedaż
573 920 zł
wczytywanie ofert

rozumiem