mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
2 pokoje
50,83 m2
8 500,00 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2363
, mieszkanie na sprzedaż
"APARTAMENTY NIDECKIEGO" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego. Na najniższej ...
432 055 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim, Osiedle
3 pokoje
68,87 m2
10 120,52 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MS-2358
, mieszkanie na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie – Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Lokal o powierzchni użytkowej 68,87 m² składa się z trzech ustawnych ...
697 000 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Osiedle
3 pokoje
65,27 m2
30,64 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MW-2353
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików Oświęcimia w okolicach Starostwa Powiatowego, Charakterystyka: ...
2 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
2 pokoje
72,50 m2
4 620,69 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2347
, mieszkanie na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem – atrakcyjna cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,50 m², położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni i możliwości urządzenia wnętrza ...
335 000 zł
mieszkanie na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Centrum B
2 pokoje
54,12 m2
46,19 zł/m2
Kraków, Nowa Huta, Centrum B
GBI-MW-2345
, mieszkanie na wynajem
Jasne, przestronne mieszkanie w sercu Krakowa – os. Centrum B (Nowa Huta) Szukasz wygodnej przestrzeni do życia lub idealnego miejsca na biuro? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ...
2 500 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
3 pokoje
67,52 m2
8 500,00 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2343
, mieszkanie na sprzedaż
573 920 zł
mieszkanie na sprzedaż - Oświęcim
2 pokoje
46,30 m2
9 913,61 zł/m2
Oświęcim
GBI-MS-2341
, mieszkanie na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską – gotowe do zamieszkania | Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego na monitorowanym, ...
459 000 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Bema
2 pokoje
48,00 m2
31,25 zł/m2
Oświęcim, Bema
KBN-MW-1848
, mieszkanie na wynajem
Szukasz wygodnego, przestronnego i świetnie zlokalizowanego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.   Oferowana nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z balkonem, mniejszego pokoju, ...
1 500 zł
wczytywanie ofert

rozumiem