Mieszkania na wynajem
(10 ofert)
3 pokoje
65,27 m2
30,64 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MW-2353
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie
Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików Oświęcimia w okolicach Starostwa Powiatowego,
Charakterystyka:
...
2 000 zł
2 pokoje
54,12 m2
46,19 zł/m2
Kraków, Nowa Huta, Centrum B
GBI-MW-2345
, mieszkanie na wynajem
Jasne, przestronne mieszkanie w sercu Krakowa – os. Centrum B (Nowa Huta)
Szukasz wygodnej przestrzeni do życia lub idealnego miejsca na biuro? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.
Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ...
2 500 zł
2 pokoje
48,00 m2
31,25 zł/m2
Oświęcim, Bema
KBN-MW-1848
, mieszkanie na wynajem
Szukasz wygodnego, przestronnego i świetnie zlokalizowanego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Oferowana nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z balkonem, mniejszego pokoju, ...
1 500 zł
1 pokój
28,17 m2
67,45 zł/m2
Oświęcim
GBI-MW-2330
, mieszkanie na wynajem
Nowoczesna kawalerka do wynajęcia – klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, garaż podziemny
Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28,17 m², położona na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2024 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym terenie ...
1 900 zł
3 pokoje
65,00 m2
46,15 zł/m2
Oświęcim (gw), Zaborze
GBI-MW-2329
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem – Zaborze
Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej i zielonej części Zaborza.
Lokal znajduje się w kameralnym budynku zaledwie z 4 ...
3 000 zł
3 pokoje
65,00 m2
46,15 zł/m2
Oświęcim (gw), Zaborze
GBI-MW-2328
, mieszkanie na wynajem
Lokal znajduje się w kameralnym budynku zaledwie z 4 ...
3 000 zł
3 pokoje
65,00 m2
46,15 zł/m2
Oświęcim (gw), Zaborze
GBI-MW-2327
, mieszkanie na wynajem
REZERWACJA!!!
Lokal znajduje się w kameralnym budynku ...
3 000 zł
2 pokoje
37,00 m2
37,84 zł/m2
Oświęcim, Zasole, Powstańców Warszawy
KBN-MW-1839
, mieszkanie na wynajem
Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Warszawy na Zasolu, dostępne od zaraz.
Oferowana nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze czteropiętrowego ...
1 400 zł
wczytywanie ofert