mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Osiedle
3 pokoje
65,27 m2
30,64 zł/m2
Oświęcim, Osiedle
GBI-MW-2353
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików Oświęcimia w okolicach Starostwa Powiatowego, Charakterystyka: ...
2 000 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Bema
2 pokoje
48,00 m2
31,25 zł/m2
Oświęcim, Bema
KBN-MW-1848
, mieszkanie na wynajem
Szukasz wygodnego, przestronnego i świetnie zlokalizowanego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.   Oferowana nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z balkonem, mniejszego pokoju, ...
1 500 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim
1 pokój
28,17 m2
67,45 zł/m2
Oświęcim
GBI-MW-2330
, mieszkanie na wynajem
Nowoczesna kawalerka do wynajęcia – klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, garaż podziemny Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28,17 m², położona na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2024 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym terenie ...
1 900 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Zasole, Powstańców Warszawy
2 pokoje
37,00 m2
37,84 zł/m2
Oświęcim, Zasole, Powstańców Warszawy
KBN-MW-1839
, mieszkanie na wynajem
Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Warszawy na Zasolu, dostępne od zaraz.  Oferowana nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze czteropiętrowego  ...
1 400 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim
3 pokoje
49,00 m2
46,94 zł/m2
Oświęcim
GBI-MW-2306
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 6 piętrze w budynku z windą (10 kondygnacji) przy ul. 3 Maja w Oświęcimiu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym salonu oraz 2 sypialni, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla pary, ...
2 300 zł
mieszkanie na wynajem - Oświęcim, Osiedle, Olszewskiego
2 pokoje
45,23 m2
27,64 zł/m2
Oświęcim, Osiedle, Olszewskiego
KBN-MW-1823
, mieszkanie na wynajem
Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Os. Chemików przy ul. Olszewskiego. Lokal przestronny oraz wyposażony w podstawowe meble i AGD.  Świetna lokalizacja. W najbliższej okolicy sklepy, szkoły i przedszkola oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Niedaleko ...
1 250 zł
wczytywanie ofert

rozumiem